Geberit Pluvia Sifonik Sistem


GEBERIT Pluvia sifonik yağmur suyu drenaj sistemi, güvenli ve ekonomik bir şekilde çatı yüzeylerindeki yağmur suyunu tahliye etmek için oluşturulmuş bir sistemdir. Bu tahliye sistemi basınç akımı prensibi ile (hava içermeden su ile tam dolum) çalışmaktadır.


Detaylar

Yatay ve Dikey Yaşam Hattı Uygulamaları


Arne Teknik, Avrasya Safety firması ile yapmakta olduğu partnerlik ile, Yüksekte güvenli çalışma, Yatay Yaşam Hatları, Dikey Yaşam Hatları ve Ankraj Çözümleri için uygulama hizmetleri vermektedir.

Yaşam hatlarımızın kurulumunda Lüksemburg merkezli Fallprotec markalı ürünler kullanılmaktadır.


Detaylar

HILTI Pasif Yangın Durdurucu Uygulamaları


Yangının mahaller arası ilerleyişini belli süre geciktirmek için Pasif Yangın Durdurucu Sistemler kullanılmaktadır.

Arne Teknik, uzman mühendis ve uygulayıcı kadrosu ile HILTI Pasif Yangın Durdurucu uygulamalarını Lisanslı Uygulayıcı Bayi olarak yapmaktadır.


Detaylar

Acrefine & Gripple Sismik Ekipmanları


Firmamız, “sismik koruma, titreşim yalıtımı ve tesisat askı sistemleri” nin Türkiyede en deneyimli firması olan Ulus Yapı ile yapmakta olduğu partnerlik ile, İngiltere menşeli Grıpple ve Acrefine markalı ürünlerin satışını yapmaktadır.


Detaylar

Çatı ve Cephe Kaplama Uygulamaları


 

Arne Teknik, inşaat sektöründeki partnerleri ile birlikte, özellikle endüstriyel yapıların Çatı ve Cephe Kaplamaları, Işıklık Uygulamaları, Duman Tahliye Kapakları ve Otomasyonları konularında hizmet vermektedir.

Yapının en önemli kısımlarından olan ve yapıyı tüm dış etkenlere karşı koruyan çatı ve cephe kaplamaları, malzeme seçimleri ve uygulanmaları sırasında, uzman mühendislik hizmeti gerektirmektedir.


Detaylar

Akustik Oda ve Sızdırmaz Oda Uygulamaları


 

Yapılan ses yalıtım uygulamaları ile ses kirliliğinin vermiş olduğu rahatsızlık önlenmiş olur. İş yerlerinde ofis odalalarında yapılan çalışmalardan daha fazla verim alınması için ses yalıtımı önemlidir. Özellikle ofis ortamı düşünüldüğü zaman diğer departmanların iş akışının engellenmemesi için ses yalıtım uygulaması gerekmektedir. Dolayısı ile ses yalıtım uygulaması ile diğer departmanlara da ses geçişi engellenmiş olur.


Detaylar