Arne Teknik

Zamanın Değerini Bilir.


Bize Ulaşın

 

Konularında uzman yönetim ve teknik/mühendis kadrosu ile hizmet veren ARNE TEKNİK, sahip olduğu satış ve uygulama bayilikleri ile sektöründe her yıl artan bir ivmeyle faaliyetlerine devam etmektedir.

“Dürüstlük”, “Çalışkanlık” ve “İşine Saygı” ilkelerini benimseyen ARNE TEKNİK, alanındaki her işi; “Zamanın Değerini Bilerek” en iyi şekilde uygulamaktadır. Konularında, aşağıda detayları iletilen bayilikleri kanalı ile, malzeme satışı, teknik danışmanlık ve uygulama hizmetleri vermektedir.


ONUR SÖNMEZ

Genel Müdür

   1981 Yılında Ankara’da doğmuş. İlk, orta ve Lise öğrenimini İzmir’de tamamladıktan sonra, Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun olmuştur. Afaprefabrik A.Ş. , Dereprefabrik A.Ş. firmalarında çeşitli teknik ve yönetim görevlerinde bulunduktan sonra 2015 yılında ticari hayatına başlamıştır. Evli ve bir erkek çocuk babasıdır. Arne Teknik firması ortaklarından olan Onur SÖNMEZ  halen Arne Teknik şirketinde  Genel Müdürlük görevini yürütmektedir.

 

EMRE AĞAR

Genel Müdür

   1979 Yılında Manisa’da doğmuş. İlk öğrenimini  Manisa'da  , orta ve Lise öğrenimini  İzmir Saint Joseph Fransız lisesinde tamamladıktan sonra, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur.  2004 yılından itibaren  kendi şirketlerinde ve Sipil İnşaat  firmasında çeşitli görevlerde bulunduktan sonra, 2019 yılından itibaren kurucu ortak olarak Arne Teknik şirketinde Genel Müdürlük görevini yürütmektedir.  Emre AGAR  evli ve bir erkek çocuk babasıdır.

 

YUSUF HÜRCAN KARATAŞ

Teknik Koordinatör

   1991 Yılında Antalya’da doğmuş. İlk, orta ve Lise öğrenimini Antalya’da tamamladıktan sonra, Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, İnşaat Mühendisliği Fakültesinden mezun olmuştur. Meslek hayatına başladığında Antalya ve İzmir’de çeşitli inşaat ve yapı denetim firmalarında bazı görevlerde bulunduktan sonra 2019yılından itibaren Arne Teknik firmasında Ofis ve Saha işleri Teknik Koordinatörlük görevini yürütmektedir.

 

YİĞİTCAN ATADİL

Şantiye Şefi

1993 yılında Manisa'da doğmuş. İlk, orta ve Lise öğrenimini Manisa'da tamamladıktan sonra, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Yatağan Meslek Yüksekokulu, İnşaat Teknolojisi bölümünden mezun olmuştur. Daha sonra Yüksek öğrenimini Manisa Celal Bayar Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, İnşaat Mühendisliği bölümünde tamamlamıştır. Manisa TE Yapı şirketinde çeşitli görevlerde bulunduktan sonra Yiğitcan ATADİL ARNE TEKNİK firması bünyesinde şantiye şefi görevini yürütmektedir.

FIRAT AYCAN

Saha Sorumlusu

1984 Yılında Manisa’da doğmuş. İlk, orta ve Lise öğrenimini Yalova’da tamamladıktan sonra, Adnan Menderes Üniversitesi İşletme Fakültesi, Türizm İşletme bölümünden mezun olmuştur. Fırat AYCAN halen Arne Teknik şirketinde Saha Sorumlusu görevini yürütmektedir. Fırat AYCAN evli ve bir erkek çocuk babasıdır

BURAK ÇOLAK

Bilişim Danışmanı

1984 Yılında Çayeli’nde doğmuş. İlk, orta ve Lise öğrenimini Aydın’da tamamladıktan sonra, Çukurova Üniversiteli Bilgisayar Programcılığından mezun olmuştur. Afaprefabrik A.Ş. , Leroy Merlin, Phyzer, IBM, Sanofi firmalarında ve yurt dışında Bilişim uzmanlıklarına göre görevler almıştır. Halen çeşitli AR-GE projelerinde ve Web tabanlı Uygulamalar konusunda çalışmalar yürütmektedir.

 

DİRİM TOKATLI

Marka Danışmanı

1980 Yılında Denizli’de doğdu. İlk okulu Denizli, orta okulu Fethiye, Liseyi Muğla’da okuduktan sonra Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Radyo-TV-Sinema bölümünü tamamladı. Ardından Dokuz Eylül Üniversitesi’nde İnsan Kaynakları alanında yüksek lisansını tamamladı. Türkiye’nin büyük kanallarında 200’ün üzerinde televizyon programı yapan Dirim Tokatlı, televizyonculuk kariyerinin yanında birçok ulusal ve uluslararası firmaya da marka danışmanlığı hizmeti vermeye devam etmektedir.