GEBERIT SİFONİK SİSTEMLER


Geberit Pluvia sifonik çatı drenaj sistemi ile yıllardır çatı drenajındaki standardı belirlemektedir.

Geberit, ince düşünülmüş detaylar ve sistem bileşenlerinde yüksek kalite sunar. Geberit Pluvia drenaj sistemi; yüksek güvenilirlik, uzun vadeli kullanım ve sorunsuz çalışma sağlar.


Detaylar

AVRASYA SAFETY-FALLPROTEC S.A


 

Arne Teknik, Avrasya Safety firması ile yaptığı partnerlik ile özellikle Ege Bölgesindeki müşterilerine, “Yüksekte Güvenli Çalışma” – “Yatay ve Dikey Yaşam Hatlarının Satış ve Montajı” konularında hizmet vermektedir. Yapılan uygulamalarında Lüksemburg merkezli Fallprotec S.A. markalı ürünler, Avrasya Safety ve Arne Teknik uzmanlığında müşterilere sunulmaktadır.Detaylar

HILTI PASİF YANGIN DURDURUCULAR


Arne Teknik, sektöründe lider konumda olan HILTI firmasının Pasif Yangın Durdurucu ürünlerinin lisanslı uygulayıcı bayisi konumundadır. Uzman mühendis kadrosu ile keşif sürecinde, uzman uygulayıcı kadrosu ile de yapım sürecinde, müşterilerine hizmet vermektedir. Yerli Sermayeli ve Çok Uluslu birçok firmada yapmış olduğu pasif yangın durdurucu uygulamaları ile, çok sayıda önemli referansa sahiptir.


Detaylar

ACREFINE & GRIPPLE SİSMİK EKİPMANLAR


Arne Teknik, Ulus Yapı firması ile yapmakta olduğu partnerlik ile, Türkiye’de Güney Marmara Bölgesi, Tüm Ege Bölgesi ve Akdeniz Bölgesinde, Yurt dışında ise Özbekistan, Tacikistan, Gürcistan ve buna benzer bölge ülkelerinde İngiltere Menşeli GRIPPLE ve ACREFINE sismik koruma, titreşim yalıtımı ve tesisat askı sistemlerinin satışını yapmaktadır.


Detaylar

SOTAŞ CHEMICAL İZOLASYON MALZEME SATIŞI ve UYGULAMASI


 

Duyar kimya grubu bünyesinde üretim yapmakta olan SOTAŞ KİMYA firmasının, İzmir Aliağa Organize Sanayi Bölgesindeki 10.000,00 m2 kapalı alanlı, modern tesislerinde üretimini yapmakta olduğu ürün gruplarında, son teknoloji ile üretilen, yeni nesil ürünleri bulunmaktadır. Arne Teknik
olarak, söz konusu ürünlerin satış konusunda tek yetkili distrubütörü ve aynı zamanda uzman
uygulayıcısı konumundayız.


Detaylar

JOTUN BOYA YETKİLİ UYGULAMACI BAYİ


 

Arne Teknik, tüm dünyada, gerek kalite algısı gerek satış oranları bakımından tartışılmaz liderliği bulunan Jotun Boya markasının “Yetkili Uygulamacı Bayisi” olarak hizmet vermektedir.

Arne Teknik, teknik uzmanlığı sayesinde, malzeme içerik ve bilgilerine hakimiyeti ile,
müşterilerine en doğru malzeme ve uygulamayı önermekte, en doğru şekilde uygulamalarını
tamamlamaktadır.


Detaylar